React Developer

Kontakty
zaměstnavatel: Etnetera a.s.
pracoviště: Jankovcova 1037, 17000
mzda: od 35000 do 60000
Popis pozice
Požadavky:
- Zkušenosti s Javascriptem
- Zkušenosti s: React JS, HTML5/CSS3/SASS, JS, SVG
- Zkušenosti s testováním a laděním na koncových zařízeních
- Angličtina alespoň na úrovni čtení, částečná znalost českého jazyka

Volná místa v okolí Praha 7

QA Engineer

anglický jazyk microsoft power platform microsoft office testování software

Pokrývači

Křivka Aleš Ing., tel.: 223 019 919 - po a st 10-14h - volat a domluvit schůzku. 10 let ...

IT Support/IT Specialist

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou. KONTAKT : Tereza Karhanová, e-mail: ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Ruština na úrovni B2

React Developer Medior

Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc) kontaktní osoba: Trumpichová ...

Baristé

Pozn.: možnost dalšího zaměstnání k zaměstnanecké kartě.

volná místa Praha 7