Strážný/á

Kontakty
zaměstnavatel: 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 113.6 do 113.6
Popis pozice
Kontakt: Palečková Eva, tel.: +420 604 604 830 Po - Pá 8:00 - 16:00, e-mail: kariera@1lb.cz

Do naší společnosti přijmeme pracovníky/ce na pozici Strážný/á.
Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP.
Nástup: ihned

Požadujeme:
výpis z rejstříku trestů
Spolehlivost, komunikativnost, chuť do práce
Certifikát strážného výhodou (ne podmínkou)
Nabízíme:
HPP nebo zkrácený pracovní úvazek
Stálé zaměstnání na dobu neurčitou
Pravidelný měsíční příjem
Fyzicky nenáročnou práci
Náplň práce:
12 hodinové směny -noční
Pochůzková činnost
Kontrola objektu atd

Volná místa v okolí Praha

Baristé

kontakt:miroslava@labohemecafe.eu zkušenosti na pozici baristy minimálně 3 roky, anglický jazy ...
Praha

Pomocní montážní dělníci

kontakt: personalni@kovastav.cz 727970821 út. - čt. 12.00 - 16.00 Upřesňující informace: jedná se o ...
Praha

technický specialista , opravy a montáže gastronomických zařízení

Hlavní pracovní náplň: opravy a montáže gastronomických zařízení Požadavky: platné osvědčení min. ...
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kucháři na asjiské a Vietnamské jidlo , se skušenosti
Praha

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

kontakt 773177170 každý pátek 10.00 - 13.00
Praha

Pomocní skladníci

ivaryed@email.cz
Praha

volná místa Praha