Všeobecné sestry bez specializace

Kontakty
zaměstnavatel: Thomayerova nemocnice
pracoviště: Vídeňská 800, http://www.ftn.cz/kariera/volna-mista/
mzda: od 32000 do 49000
Popis pozice
Kontaktovat mailem Jaroslava.mrkvickova@ftn.cz
Výpis z rejstříku trestů, odborná a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.

Volná místa v okolí Praha

Pomocní montážní dělníci

kontakt: personalni@kovastav.cz 727970821 út. - čt. 12.00 - 16.00 Upřesňující informace: jedná se o ...
Praha

technický specialista , opravy a montáže gastronomických zařízení

Hlavní pracovní náplň: opravy a montáže gastronomických zařízení Požadavky: platné osvědčení min. ...
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kucháři na asjiské a Vietnamské jidlo , se skušenosti
Praha

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Kontakt: tel.: 608 134 184 PO - pá 9-16:00 hod.
Praha

Odborný pracovníci v oblasti ekonomiky a personalistiky

Po.adovane vzd.lani „ukonomi.ti. Zastupovani podniku p.i jednanich; Minimaln. ro.ni pracovni ...
Praha

Prodavači potravinářského zboží

Praha

volná místa Praha