Lektoři dalšího vzdělávání

zaměstnavatel: International Montessori School of Prague, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 26000
Popis pozice
Požadujeme:
- Dlouholeté zkušenosti s Montessori pedagogikou
- Silné vůdčí a organizační schopnosti
- Vynikající komunikační schopnosti a schopnost poskytnout konstruktivní zpětnou vazbu a rady
- Snaha o vytvořit soudržný tým učitelů

Volná místa v okolí Praha

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY : LIDIYA KOVALENKO, tel.: 775 409 011
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kucháři na asjiské a Vietnamské jidlo , se skušenosti
Praha

odborní asistenti v administrativě

kontakt: 777560491
Praha

Zedníci v oblasti výstavby budov

Kontakt: La.Porta@seznam.cz Tel. 773117165
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

ODPOVÍDAJÍCÍ ZDRAV. STAV. PRÁCE VE VÝŠKÁCH. PRÁCE DĚLNÍKA VIZ. INFO ZAMĚSTNAVATEL.
Praha

Praha

volná místa Praha