Kuchař orientální kuchyně, obsluha v rychlém občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: SANTOP BISTRO s.r.o.
pracoviště: Linecká 49, 38101
mzda: od 19700 do 22000
Popis pozice
Pro nově otevíranou provozovnu rychlého občerstvení hledáme zaměstnance na pozici kuchař orientální kuchyně - příprava rychlého občerstvení a oblsuha v rychlém občerstvení.
Náplň práce: především příprava masa na kebab, příprava zeleniny, dresinků atd. a následný prodej občerstvení zákazníkům.
Požadavky: spolehlivost, pracovitost, samostatnost a schopnost plnit pokyny, dochvilnost, preciznost, čistota.
Praxe: min. 1 rok v oboru
Jazyk: angličtina a arabština výhodou.
Nabízíme zvýhodněné stravování

Volná místa v okolí Bohdalovice

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

Montážní dělníci/ice

Operátor/ka výroby

požadujeme o možnost pracovat ve třísměnném provozu o smysl pro týmovou práci o dobrý zdravotní ...

Pomocný kuchař

Znalost asijské kuchyně, výhodou je vietnamský jazyk

Kuchař/ka

Podmínkou je zkušenost s hotelovou restaurací. Kontakt e-mailem

Číšník/servírka

Číšník/servírka: Pracovní poměr na dobu neurčitou, požadujeme praxi v oboru. Kontaktní osoba: Petr ...

volná místa Bohdalovice