Všeobecná sestra

Kontakty
zaměstnavatel: Dům seniorů - Domov důchodců
pracoviště: Malovcova 1080, 39501
mzda: od 28340
Popis pozice
Náplň práce: odborná zdravotní a ošetřovatelská péče, vedení ošetřovatelské dokumentace, vyúčtování zdravotních výkonů příslušné pojišťovně.

Požadujeme: střední zdravotnické vzdělání, výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: plat dlle uznatelné praxe a vzdělání (10. platová třída), příplatky za směnnost.

Volná místa v okolí Arneštovice

Řidič mezinárodní dopravy - MKD

Obsluha čerpací stanice

Střídání 12 hod. směn - denní, noční, následují dny volna. Nástup možný ihned!

Skladník

Náplň práce: zodpovědnost za příjem a expedici zboží, umístění na sklad, vychystávání - dovoz ...

Truhlář

Lékař/ka

Požadujeme: specializovanou způsobilost v oboru VPL dle zákona č. 95/2004 Sb. (lékař L3), popř. ...

Svářeč, výroba

Požadujeme: svářeč nerezi metodou TIG/WIG, praxe ve výrobě z nerezi, znalost výkresové dokumentace, ...

volná místa Arneštovice