učitel/ka

zaměstnavatel: Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace
pracoviště: Závodu míru 339, 36017
mzda: od 32120 do 43780
Popis pozice
Kontakt: Kheilová Martina Mgr., tel.: 608 867 999, e-mail: m.kheilova@specskoly.eu
Náplň práce: komplexní vzdělávací a výchovná činnost žáků střední školy se speciálními vzdělávacími potřebami (obor C a E).
Další požadavky: kromě vysokoškolského vzdělání v oboru učitelství je žádoucí i vzdělání v oboru speciální pedagogiky, které si lze v průběhu pracovního poměru doplnit. Uchazeče o volné pracovní místo můžeme přijmout od 1.9.2022.
čerpání FKSP, stravovací šeky, 8 týdnů dovolená, vlídný a pomáhající kolektiv, osobní příplatek, zvláštní příplatek, odměny každý měsíc za práci vykonanou nad rámec povinností, výkon práce na pracovišti i doma

Volná místa v okolí Karlovy Vary

Pomocný skladník

***Kontakt:Hrabevnyk Yurii, tel.: 792 586 954, e-mail: info@iphysios.com Znalost RJ slovem a písmem

Stavební a provozní elektrikáři

vyhláška 50 výhodou

automechanik

Kontakt: Veselý Lukáš, tel.: 722 942 638, e-mail: pneu@pneutyre24.cz ( 8.00 - 18.00 hod .) ŘP sk.B, ...

Instalatér - topenář

Kontakt:: Müller Miroslav JUDr., e-mail: bublakova@unitherm-kv.cz Řidičský průkaz sk.C

Montážní dělník klimatizačních jednotek

Kontakt telefonicky p. Pomahač Miroslav, tel.: 608 808 088 § 97 d) Požadujeme ŘP sk. B

Pomocní kuchaři

Kontakt: Khalemskaia Elizaveta, tel.: 603 189 315, e-mail: khalemskaia@visapoint.online (PO - PÁ 10 ...

volná místa Karlovy Vary