LAKÝRNÍCI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: SAVEA spol. s r.o.
pracoviště: Otročiněves 119, 26703
mzda: od 35000 do 45000
Popis pozice
Lakování plastových výrobků a příprava povrchů pro lakování. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 3 % VZSP. Kontakt: telefonicky či e-mailem (Po - Pá 6:30-14:00).

Volná místa v okolí Hudlice

PRACOVNÍCI MONTOVANÝCH STAVEB - Kontakt: e-mailem.

Požadovaná praxe v oblasti práce na výstavbě montovaných staveb budov. Kontakt: e-mailem.
Trubín

STAVEBNÍ INSTALATÉŘI - Kontakt: e-mailem.

Požadovaná praxe v oblasti práce na výstavbě montovaných nízkoenergetických budov. Kontakt: ...
Trubín

OBSLUHA SPORT BARU

OBSLUHA SPORT BARU - Místo výkonu práce: Hořovice. Kontakt: e-mailem, telefonicky.
Králův Dvůr

STAVEBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - POMOCNÉ STAVEBNÍ PRÁCE, Kontakt: telefonicky či e-mail

Řidičské oprávnění skupiny B. Jedná se o pomocné stavební práce - skládání materiálu, míchání ...
Králův Dvůr

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: telefonicky

Jedná se o namáhavou fyzickou práci i o víkendu, požadujeme výpis z RT. Kontakt: telefonicky Po ...
Králův Dvůr

OBSLUHA OSTATNÍCH ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KOVŮ - Kontakt: telefonicky (PO-Pá 9:00

Kontakt: telefonicky (PO-Pá 9:00-154:00), e-mailem.
Králův Dvůr

volná místa Hudlice