Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakty
zaměstnavatel: WANG QING WEN s.r.o.
pracoviště: Masarykova třída 661, 41501
mzda: od 21800
Popis pozice
Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, týmová práce, odolnost vůči stresu. Práce o víkendu a večer ve směnném provozu. Čínský jazyk vítán
Hlásit se telefonicky

Volná místa v okolí Bořislav

Gynekolog / gynekoložka

Lékař pro odbornost 603-gynekologie a porodnictví, způsobilost a bezúhonnost dle zák.o.95/2OO4 Sb,, ...

Projektant, stavební koordinátor

Vysokoškolský diplom technického zaměření, znalosti v oboru stavebnictví a elektra, znalost češtiny ...

Referent propagace a reklamy

Požadavky: Jazykové znalosti:kurdština, arabština, anglický jazyk, příprava a předklady ...

Obsluha CNC strojů, obraběč

obor vzdělání - strojírenství, obrábění Zaměstnanecké výhody - příspěvek na obědy Hlásit se e-mailem

Holič

- stříhání nůžkami - holení břitvou - depilace nití

Řidič/řidička mezinárodní kamionové dopravy

ŘP sk. C+E. Pracovní cesty po EU. V případě zájmu se hlašte e-mailem.

volná místa Bořislav