RECEPČNÍ VE ZDRAVOTNICKÉM ZAŘÍZENÍ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: Lavgaevdent s.r.o.
pracoviště: Plzeňská 1880, 26601
mzda: od 18900
Popis pozice
Znalost ruštiny a angličtiny podmínkou. Příjemné vystupování a dochvilnost, znalost práce s PC. Náplň práce objednávání a zapisování pacientů, zajištění technického provozu ordinace (PC, tiskárna, telefon), vítaná praxe. Práce v prostředí zubní ordinace. Kontakt: telefonicky či e-mailem (Po a St 11:00-13:00).

Volná místa v okolí Beroun

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK - Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky.

MANIKÉŘI A PEDIKÉŘI, KADEŘNÍCI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Zkušenost s manikúrou a pedikúrou výhodou, znalost ČJ vítána. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

PRODAVAČI SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ - Kontakt: telefonicky.

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemen nad 20 kg. ...

ZAHRADNÍCI, STAVITELÉ, POMOCNÁ SÍLA - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Kontakt: telefonicky či e-mailem.

ŔIDIČI NÁKLADNÍHO VOZU - Kontakt: telefonicky.

Požadavky: řidičský průkaz sk. C a C+ E. Pružná pracovní doba, volné víkendy, svátky, řádná ...

STROJNÍ ZÁMEČNÍCI, AUTOMECHANICI, AUTOELEKTRIKÁŘI - Kontakt: e-mailem, telefonic

Zaměstnanecké výhody: mobil, PC, auto. Požadavky: ŘP sk. B (C). Kontakt: e-mailem, telefonicky.

volná místa Beroun