skladník, řidič sk.B

Kontakty
zaměstnavatel: D.S.M. Praha s.r.o.
pracoviště: K Vechtru 1001, 25218
mzda: od 28000 do 32000
Popis pozice
příjem a výdej zboží ze skladu se stavebním materiálem, balení zásilek pro přepravy, výdej zboží zákazníkům z prodejny, občasný rozvoz materiálu zákazníkům našim automobilem sk.B, 2x do měsíce sobota od 8 00 - 12 11 hod.

Volná místa v okolí Ptice

pomocný technik

pomocný manipulační pracovník, znalost ruštiny výhodou

Manipulační dělník/ce

příprava materiálu do výroby, kompletace palet, vykracování materiálu, zkušenost s prací s paletami ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

zkušenosti s prací ve skladu, zkušenost s prací na vysokozdvižným vozíku, zkušenost prací s ...

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

výpis RT
Ptice

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Ptice

volná místa Ptice