Ergoterapeuti se specializací

Kontakty
zaměstnavatel: ARMANDI THERAPY CLINIC s.r.o.
pracoviště: U nákladového nádraží 3153, 13000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 22000 do 30000
Popis pozice
Pro naši dětskou rehabilitační kliniku ARMANDI THERAPY CLINIC hledáme ergoterapeuty.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Vysokoškolské vzdělání
Kladný vztah k dětem
Pozitivní přístup
Chuť učit se novým věcem a nadále se vzdělávat v oboru
Vhodné i pro absolventy
Úvazek: plný i částečný

Co vám můžeme nabídnout

Plat 22.000 - 30.000 Kč + prémie a bonusy
Příspěvky na stravu
Osobní hodnocení a možnost platového růstu
Podpora vzdělávání a příspěvky na odborné kurzy
Firemní oblečení
2x ročně teambuilding

V případě zajmu nás prosím kontaktujte na e-mail: herdova@atc.life

ZAM. VÝHODY :

Volná místa v okolí Praha 3

Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakt:tel.: 777 220 989/ od 10.00-16.00hod ČAJKOVÁ Chrystyna

Asistent/ka a zákaznická podpora

Kontakt:e-mail: office.cz@digitalreload.com Upřesňující informace: jedná se částečně o zajištění ...

Pokojská/ý

Kontakt:m.novak@brixhostel.com

C++/UE Developer (Vývojáři softwaru)

Kontakt: e-mail: kterkulova@stalker2.com Upřesňující informace: Požadujeme: . Zkušenosti jako ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Specialisté v oblasti řízení rizik

Kontakt:e-mail: Roman.Hybler@quycarp.com Upřesňující informace: AJ- výhodou

volná místa Praha 3