Volná místa Pomezí - Odborné vyučení bez maturity

Pro práci Pomezí - Odborné vyučení bez maturity není žádné volné místo, nalezeno 4 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 4
Pomocný pracovník/ce

KONTAKT: e-mailem

Řidič/řidička autobusu

NÁPLŇ PRÁCE: hledáme řidiče pro nepravidelnou autobusovou dopravu - vlakové výluky, linky, zahraniční zájezdy, mzda uvedená je pouze orientační, bonusy ke mzdě + osobní ...

Dělník/ce strojírenské výroby - svářeč/ka

POŽADAVKY: zkoušky CO2 - možnost průkazu dodělat NABÍZÍME:možnost zaučení, stravenkový paušál, prémie, přesčasy Nástup možný ihned. KONTAKT: telefonicky

Krmivář/ka, práce s krmným vozem

NABÍZÍME: závodní stravování, pružná pracovní doba KONTAKT: telefonicky od 7-16 hod

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Pomezí nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Pomezí můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Pomezí jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.