Volná místa Polička - Základní vzdělání

Celkově nalezeno 63 volných míst pro práci Polička - Základní vzdělání a okolí
zobrazuji 29 - 42
Výroba potravinářských výrobků, skladování a balení

KONTAKT: emailem

Pekař/ka

NABÍZÍME: příspěvek na obědy KONTAKT: telefonicky

Řezníci a uzenáři

KONTAKT: osobně, e-mailem

Obsluha vstřikolisu na plasty/kontrola plastových komponentů

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha vstřikolisu na plasty, kontrola kvality vyráběných součástí na daném stroji POŽADAVKY: zodpovědnost a cílevědomost. Mít chuť pracovat! ...

Podlahář/ka

NÁPLŇ PRÁCE: práce na zakázkách po celé ČR KONTAKT: telefonicky, emailem

Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

NABÍZÍME: otevírací doba Po-Čt 10:00 - 24:00, Pá - So 10:00 - 24:00, Ne 10:00 - 22:00 hod. Speciální požadavky nejsou. Možnost zaměstnání cizinců. KONTAKT: osobně - po předchozí ...

Obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb

KONTAKT: e-mailem

Obsluha strojů

KONTAKT: osobně

Výbušinářský dělník/dělnice, delaborační dělník/ice

POŽADUJEME: manuální zručnost, výpis z rejstříku trestu, zdravotní způsobilost, dochvilnost a spolehlivost, práce je vhodná spíše pro muže Pozn. Zdravotní způsobilost práce v ...

Pomocní skladníci

POŽADAVKY: dobrý zdravotní stav, samostatnost, zručnost KONTAKT: e-mailem, tel. (9-15 hod)

Řezník/řeznice

NÁPLŇ PRÁCE: řeznické práce, pozice na bourárně vepřového masa KONTAKT: emailem

Pracovník/ice při zpracování masa

POŽADAVKY: zkušenost se zpracováním masa výhodou, fyzická zdatnost KONTAKT: e-mailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Polička nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Polička můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Polička jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.