Volná místa Poleň

Pro práci Poleň není žádné volné místo, nalezeno 171 nabídek práce v okolí
zobrazuji 127 - 140
Prodavač/ka

Hledáme prodavače/prodavačku do obchodu. Požadujeme zdatnost, neboť můze vybalovat zbozi na regál. Znalost v it technice a zacházení s kasou s připojenim na platební a eet ...

Obsluha CNC

Možnost zaučení.

Asistent/ka pedagoga

Požadavky: adekvátní vzdělání pedagogického směru nebo kurz asistenta pedagoga Plat závisí na dosaženém vzdělání a praxi.

Učitel/ka na 2. st. základní školy - aprobace český jazyk

Tabulkový plat podle praxe. Výhledově smlouva na dobu neurčitou. E-mailový nebo telefonický (po - pá 8,00 - 14,00 hod.) kontakt

pojišťovací poradce, poradkyně

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9.00 do 16.00 hodin pružná pracovní doba Zvýhodněné produkty, akce s kolegy, vzdělávání, cafeterie, volné dny

silomistr

Pracovní náplň příjem a výdej rostlinných komodit čištění, sušení a manipulace s komoditami práce s VZV, resp. manipulátorem drobné opravy, údržba a úklid prostor sila ...

řisič skupiny C+E

Potřebný řidičský průkaz skupiny C + E. Jezdí se celý týden, víkendy jsou volné. Jezdí se Německo, Holandsko, Francie, Belgie. Nástup možný ihned po domluvě. Více informací na ...

zahradník, zahradnice

ŘP sk. T výhodou

brusič na CNC strojích

Znalost práce na CNC strojích výhodou. Práce na max. 2 směny při možném bonusu pracovní doby v délce 35 hodin v týdnu (7 hod prac. doba), stravenky.

pracovník do provozu

první kontakt telefonicky nebo e-mailem

svářeč

Náplň práce: provádění svářeckých prací Požadujeme: základní svářečský kurz, odpovědnost a kladný přístup k práci. První kontak telefonicky po -pá 7:00 - 15:30 hod. nebo e-mailem.

stavební dělník

montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Obsluha strojní technologie, údržba a řidič VZV a nakladače

Částečný úvazek Pracovní doba od 7:00-11:00 nebo od 15:30-19:30 Nabízíme: 13. plat + penzijní připojištění Prvotní kontakt na zaměstnavatele: emailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Poleň nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Poleň můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Poleň jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.