Nabídka práce balic Plzeň

Celkově nalezeno 3 volných míst pro práci Nabídka práce balic Plzeň a okolí
zobrazuji 1 - 3
Prodavač-ka/pokladní

e možný úvazek 25, 30, 35, 40 hod týdně (mzda úměrná výši úvazku) 40 hod(nást. mzda 32 000 Kč, po 1.roce 33 100 Kč, po 2.roce 34 200 Kč a po 3 letech 35 300 Kč) Zaměstnanecké ...
Plzeň

ELEKTROMECHANIK

Popis pozice: ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - výroba rozvaděčů a elektrozařízení do strojů na výrobu cigaret a balicích strojů Požadujeme: - Vyučení v oboru elektro - Čtení výkresové ...

Elektro konstruktér/ka

Molins, s.r.o., dceřiná společnost nadnárodní společnosti Coesia Group, hledá pro svoji společnost v Plzni vhodné kandidáty na pozici konstruktér-elektro. Molins, s.r.o. je ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Plzeň nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Plzeň můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Plzeň jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.