Úřad práce Plzeň úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Plzeň - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Plzni má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zaměstnání)

Úřad práce Plzeň - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Plzeň

Celkem nalezeno 747 volných místo pro Plzeň a okolí
Kováři

Kazatel - misionář

Kontakt prosíme předem na e-mail: VM@relo4u.cz Požadujeme znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího.

účetní

Náplň práce: - činnosti v oblasti spisové služby a podatelny pobočky Plzeň - předávání spisů k archivačnímu a skartačnímu řízení - vedení systému autoprovozu pobočky - vedení evidence docházky a majetku, připravování podkladů k inventurám - ...

Kuchař/ka školní jídelny

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace přijme od 1. 9. 2024 pracovníka/ci na pozici kuchařka ve školní jídelně. (Vyučená - platová třída 5, nevyučená - platová třída 3, platový stupeň dle praxe) Úvazek 1,0 ...

prodavač/ka-zástupce vedoucí/ho

Nástup ihned nebo dle dohody. Smlouva na dobu určitou na půl roku s možností prodloužení na neurčito. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 23 dní dovolené, příspěvěk na penzijní spoření

Odborný prodejce podlah a dveří

Prosíme zasílat životopisy na e-mail: andrea.hvizdalova@spo-plzen.cz Požadavky: velmi dobré komunikační a prodejní dovednosti, znalost českého jazyka slovem i písmem, praxe na podobné pozici výhodou, uživatelská znalost práce na PC, znalost cizího ...