Volná místa Plavy

Pro práci Plavy není žádné volné místo, nalezeno 401 nabídek práce v okolí
zobrazuji 43 - 56
Dělník na výrobu oken

Případné vyučené zájemce zaškolíme, mzdové podmínky projednáme při osobním pohovoru. Kontakt e-mailem: info@okna-tanvald.cz

Brusiči skla

Zedník

Kontakt: telefonicky od 8:00 do 16:00 hodin

Manipulační dělník ve sklářské výrobě

Kontakt: telefonicky, 10:00 - 14:00 hod.

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Práce se skleněnými polotovary, lakování , similizování, zapouštění skleněných výrobků do folie k dalšímu zpracování.

GALVANIZÉR

Požadujeme: Vyučen v oboru podmínkou Praxe v oboru podmínkou Výpis z rejstříku trestů Důslednost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost Řidičský průkaz sk.B Nabízíme: 25 dní ...

Obsluha CNC strojů

Nabízíme: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené Kontakt: e-mailem, telefonicky

Seřizovač CNC strojů

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

nástrojař - formař , seřizovač brousících strojů

Číšníci a servírky

pití a strava zdarma, kontakt: osobně, telefonicky od 8:00 do 20:00 hod.

ZEDNÍK

+cestovné, diety kontakt: osobně na základě tel. dohody, telefonicky

STAVEBNÍ DĚLNÍK

ŘIDIČI A OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

řidičský průkaz sk. T, C závodní stravování kontakt: e-mailem, osobně, telefonicky denně od 7.00 do 15.00 hod.

CHOVATELÉ A OŠETŘOVATELÉ SKOTU

náplň práce: dojení a krmení skotu, úklid stáje po uplynutí zkušební doby náborový příspěvek 10000,- Kč Podnikové stravování, kontakt: osobně: denně od 6.30 do 15.00 hod. ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Plavy nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Plavy můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Plavy jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.