Hmotná nouze Plasy

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Plasy,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Stará cesta 558, 331 01 Plasy

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Plasech zajišťuje následující služby

  • Státní sociální podporaPlasy
  • Zprostředkování zaměstnáníNýřany

Úřad práce Plasy - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Plasy - Hmotná nouze na adrese Stará cesta 558, 331 01 Plasy, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Plasy

Celkem nalezeno 82 volných místo pro Plasy a okolí
Traktorista

ŘP sk. T Zaměstnanecké výhody - příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, 13. plat První kontakt možný e-mailem či telefonicky 7-15 hodin

Řidíč dodávkového vozidla sk. B

Náplň práce: - rozvoz pekárenských výrobků - nakládka v obci Plasy, rozvoz pečiva v rámci Plzeňského kraje -nakládka cca. od 2:00 - 3:00 hod., vykládka cca. 8:00 - 9:00 (dle linky) - práce na hlavní pracovní poměr, dle dohody možnost i ...
Plasy

řezník/ice

Stavební údržbáři budov

Zakázky máme po celé ČR Doba určitá je na 6 měsíců, poté přechází na dobu neurčitou

Zedníci

Požadujeme: - manuální zručnost - zájem učit se nové věci a zdokonalovat výsledky své práce - zodpovědný přístup k práci - ochota cestovat a pracovat mimo bydliště Kontakt - Po - Pá 10:00 - 16:00

Dělník při výrobě a osazování oken

Místo výkonu práce - Babina 90, Plasy Komunikace v českém jazyce vítána. Praxe v truhlářském provozu vítána První kontakt: e-mailem, telefonicky