• Práce Petrovice
  • Práce Petrovice - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Volná místa Petrovice - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pro práci Petrovice - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou není žádné volné místo, nalezeno 31 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 31
Technici rostlinné výroby

Náplň práce: vedení kolektivu ve výrobě chmele. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B. řidičský průkaz sk. T, vzdělání ochrana rostlin neboagrotechnika výhodou. Nabízíme: 5 týdnů ...

Ředitelé

Náplň práce: zajištění odběratelsko-dodavatelských vztahů, kontrola práce podřízených zaměstnanců, zajištění chodu společnosti. Požadujeme řidičský průkaz sk. B. Možná práce i v ...

Odborní asistenti v administrativě

Místo výkonu práce: Japonská 461, Kožlany Koordinace přidělených zaměstnanců, správa docházky, tlumočení jazyka UKR, RUS, povinnost znát jazyk Ukrajinština a Ruština na ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Petrovice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Petrovice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Petrovice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.