Volná místa Petrovice - Základní vzdělání

Pro práci Petrovice - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 189 nabídek práce v okolí
zobrazuji 43 - 56
SEŘIZOVAČ/KA

KONTAKT: telefonicky (8.00 - 14.00) nebo email

OPERÁTOR/KA - KONTROLOR/KA VÝROBY

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - provádí kontrolu a měření výlisků v předepsaných intervalech - odpovídá za kvalitu výlisků KONTAKT: email

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov NABÍZÍME: podnikové stravování KONTAKT: email

MANIPULANT/KA

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov NABÍZÍME: podnikové stravování Pracovní poměr na dobu určitou KONTAKT: email

ŘIDIČ MKD

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C + E KONTAKT: telefonicky (po - pá, 8 - 16 hodin), e-mailem nebo osobně (Ostrov 115, 8 - 16 hodin)

ŠIČKA

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - šití na základních šicích strojích a práce na speciálních šicích strojích - mezioperační a konečné žehlení, rozžehlování, zažehlování, tepelné tvarování ...

PLETAŘ/KA

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - odstraňování přetrhů nití - navazování přetrhaných a došlých nití popř. přízí - kontrola zpracovávaného matriálu na vstupu i výstupu z pletařských strojů - ...

Pracovník/nice ostrahy / strážný/á / pouze pro OZP

Do příjemného kolektivu pracovníků na pracovišti v Nekoři přijmeme pracovníka na pozici strážného na plný i zkrácený úvazek. JEDNÁ SE POUZE O NOČNÍ SMĚNY! Pracovní doba: noční ...

Zámečník, přípravář

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE VÝROBKŮ Z KOMBINOVANÝCH MATERIÁLŮ

KONTAKT: telefonicky nebo email

Obsluha restaurace

Nástup možný ihned Vhodné i pro osobu zdravotně znevýhodněnou Jednosměnný nebo dvousměnný provoz Služební telefon Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na provozovně

Vážný a logistický pracovník (M/Ž)

NABÍZÍME: - příspěvky na letní dovolenou - vánoční prémie - příspěvek na obědy - čtvrtletní prémie KONTAKT: e-mailem miloslav.zemlicka@isolit-bravo.cz

Montážní dělník elektrických a energetických zařízení Kovovýroby (M/Ž)

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Petrovice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Petrovice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Petrovice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.