Úřad práce Pelhřimov úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Pelhřimov - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Pražská 2461, 393 01 Pelhřimov

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Pelhřimově má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Pelhřimov - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Pelhřimov

Celkem nalezeno 284 volných místo pro Pelhřimov a okolí
Topenář

Svářečský průkaz výhodou! Předem nutný telefonický či e-mailový kontakt! Volné místo topenář pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Řidič - vnitrostátní doprava na vozidla do 7,5 t

karta řidiče, vhodné pro uchazeče z Pelhřimova a blízkého okolí místo výkonu práce: ČR Požadujeme: spolehlivost Volné místo řidič - vnitrostátní doprava na vozidla do 7,5 t pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Montážní dělník, -ice

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT! NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ! Volné místo montážní dělník, -ice pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Mechanik/opravář stavebních strojů

Požadujeme: SOU v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů, ŘP sk. C, E a profesní průkaz výhodou, svářečský průkaz výhodou, pracovitost, samostatnost, časová flexibilita, praxe v oboru autoelektrikář výhodou. Volné místo mechanik/opravář ...
Pelhřimov

Sociální pracovník,- ce

Náplň práce: přímá práce s klienty se zdravotním znevýhodněním v Týmu podpory v zaměstnávání - služba sociální rehabilitace. Nabízíme: HPP, uplatnění ve stabilní neziskové organizaci, možnost podílet se na zajímavé a samostatné práci, přátelský tým ...
Pelhřimov

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Volné místo řidič mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov