Úřad práce Pelhřimov úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Pelhřimov - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Pražská 2461, 393 01 Pelhřimov

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Pelhřimově má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Pelhřimov - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Pelhřimov

Celkem nalezeno 246 volných místo pro Pelhřimov a okolí
švadlena/šička

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, zručnost, praxe výhodou Volné místo švadlena/šička pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Ošetřovatel,- ka hospodářských zvířat

ošetřovatel mladého dobytka zajišťující telení vysokobřezích jalovic, znalost problematiky telení, praxe nutná. Telefonní kontakt: každý pracovní den 8:00 - 15:00 hod. Místo výkonu práce: AGROSPOL STARÝ PELHŘIMOV spol. s r.o. Starý Pelhřimov č.p. ...
Pelhřimov

Pomocné stavební práce

Náplň práce: Přípravné a dokončující stavební práce, bourací práce, ostatní pmocné stavební práce. Volné místo pomocné stavební práce pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Řidič sk. C (do 12 t), B

Telefonický kontakt možný v pracovní dny v době od 8:00 do 18:00 hodin. Volné místo řidič sk. c (do 12 t), b pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Prodavač,-ka, pokladní

Volné místo pro prodavač,-ka, pokladní lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Lékař, -ka v oboru anesteziologie a resuscitace

Požadujeme: VŠ, odborná způsobilost k výkonu lékaře, specializovaná způsobilost v oboru vítána. Nabízíme: přidělení městského bytu Volné místo lékař, -ka v oboru anesteziologie a resuscitace pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov