Hmotná nouze Pelhřimov

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Pelhřimov,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Pražská 2461, 393 01 Pelhřimov

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Pelhřimově zajišťuje následující služby

Úřad práce Pelhřimov - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Pelhřimov - Hmotná nouze na adrese Pražská 2461, 393 01 Pelhřimov, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Pelhřimov

Celkem nalezeno 199 volných místo pro Pelhřimov a okolí
Autoelektrikář

Volné místo pro autoelektrikář lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Automechanik

Volné místo pro automechanik lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

lékař,-ka interního oddělení

lékařská fakulta, požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu lékaře, specializovaná způsobilost v oboru vítána, nabízíme: podporu celoživotního vzdělávání, práci v akreditované nemocnici, odpovídající ohodnocení, možnost přidělení městského bytu, ...
Pelhřimov

Mechanik/ Opravář

Náplň práce: servis a opravy stavebních strojů v dílně nebo přímo na stavbě. Požadujeme: SOU v oboru mechanik nebo opravář zeměd. strojů atd., autoelektrikář a svářečský průkaz výhodou, praxe v oboru, pracovitost, samostatnost, pečlivost, práce v ...
Pelhřimov

lékař,-ka dětského oddělení

Pelhřimov

řidič mezinárodní a vnitrostátní dopravy

dopravně psychologické vyšetření, karta řidiče. Volné místo řidič mezinárodní a vnitrostátní dopravy pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov