Státní sociální podpora Otrokovice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Otrokovice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

tř. Osvobození 1388, 765 02 Otrokovice 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Otrokovicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Otrokovice - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Otrokovice - Státní sociální podpora na adrese tř. Osvobození 1388, 765 02 Otrokovice 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Otrokovice

Celkem nalezeno 709 volných místo pro Otrokovice a okolí
Operátoři plastikářské výroby

Náplň práce: obsluha plastik.technologií, obsluha jednoúčel.strojů, údržba strojů a zařízení. Požadavky: čtení výkres.dokumentace a práce na PC výhodou, praxe v zámečnických oborech, samostatnost, flexibilita, komunikativnost. Volné místo operátoři ...
Otrokovice

Řidiči nákladních automobilů - MKD

Řidič nákladního automobilu - MKD, ŘP - sk. CE, platný profesní průkaz, digitální karta řidiče, psychotesty Volné místo řidiči nákladních automobilů - mkd pro lokalitu Otrokovice.
Otrokovice

Dělníci ve výrobě

Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost Náplň práce: potahování/kašírování interiérových dílů pro automotive Volné místo dělníci ve výrobě pro lokalitu Otrokovice.
Otrokovice

Prodavači

Náplň práce: prodej uzenin, lahůdek, pečiva, nápojů a cukrovinek, vybalování a doplňování zboží, práce s čerstvým zbožím, kontrola cen a záručních lhůt, práce na pokladně Požadavky: potravinářský průkaz Stálý příjem, zaměstnanecké slevy, ...
Otrokovice

Expedientka teplé stravy

Náplň práce: příprava a výdej jídel v závodní restauraci Požadavky: potravinářský průkaz Stálý příjem, zaměstnanecké slevy, benefity Volné místo expedientka teplé stravy pro lokalitu Otrokovice.
Otrokovice

Lakýrníci, pomocníci lakovny

Lakýrník obsluhuje lakovnu, jeho zařízení, seřizování, míchání barev a práce související, stříká pistolí na nezabarvené části z linky, zavěšuje materiál Výhody: ubytování, zálohy, příspěvek na dopravu Volné místo lakýrníci, pomocníci lakovny pro ...
Otrokovice