Státní sociální podpora Osoblaha kontaktní osoby

Kontaktní osoby Státní sociální podpora Osoblaha,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Na Náměstí 122, 793 99 Osoblaha

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Osoblahech má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Referent nepojistných sociálních dávek - státní sociální podpora - Bc. Marcela Vaculová
Tel.: 950 106 294 email: marcela.vaculova@br.mpsv.cz

Úřad práce Osoblaha - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Osoblaha

Celkem nalezeno 4 volných místo pro Osoblaha a okolí
Všeobecná zdravotní sestra

Náplň práce: Plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu a poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu. Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, příspěvek ...

Řidič MKD

místo výkonu práce : Dívčí Hrad + EU ŘP sk. C, E. Hlásit se na 605371030 / Po - Pá 8.00 - 16.00 / nebo na joskatrans@seznam.cz Z : 16.10.2023

Svářeči

Místo výkonu práce: Dívčí Hrad Požadujeme: • základní zkouška ve svařování v ochranné atmosféře CO2, • platný svářečský průkaz, praxe ve svařování min. 1 rok, • dobrá znalost čtení výkresové dokumentace a následné zvládnutí výroby dle dané výrobní ...

OBRÁBĚČ KOVŮ / HORIZONTKÁŘ

Místo výkonu práce: Dívčí Hrad Požadujeme: • dobrá znalost čtení výkresové dokumentace a následné zvládnutí výroby dle dané výrobní dokumentace, • praxe na obráběcím centru nebo na horizontální vyvrtávačce výhodou, • manuální zručnost, technické ...