Úřad práce Orlová

Kontaktní pracoviště Úřad práce Orlová - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Osvobození 1289, Lutyně, 735 14 Orlová 4

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Orlové zajišťuje následující služby

Úřad práce Orlová - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Orlová

Celkem nalezeno 547 volných místo pro Orlová a okolí
kuchaři

Převážně minutková kuchyň; provozní doba: od 14.00 hod. do 22.00 hod., SO-Ne - 11.00 hod. do 22.00 hod. Způsob kontaktu: předem telefonicky : Pondělí až neděle od 8:00 do 20:00 Volné místo kuchaři pro lokalitu Orlová.
Orlová

Instalatéři

NÁPLŇ PRÁCE: vnitřní rozvody vody a kanalizace, venkovní kanalizace POŽADAVKY: flexibilita, zodpovědnost, praxe a vzdělání v oboru, řidičský průkaz sk. B výhodou KONTAKT: Telefonicky od 7:00 do 15:00 nebo zaslat životopis na email. Volné místo ...
Orlová

Zedník/obkladač

Náplň práce: zateplování budov, rekonstrukce bytových jader, zdění cihel a tvárnic, opravy omítek, malby, nátěry, pokládka venkovních a vnitřních obkladů a dlažeb Požadavky: flexibilita, zodpověnost, dobrý zdravotní stav (i práce ve výškách), praxe ...
Orlová

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Požadujeme: spolehlivost, aktivní přístup k práci, pro-zákaznická orientace, příjemné vystupování. zkušenosti v prodeji, vedení kolektivu, základní znalost práce na PC, praxi v prodeji. Nabízíme:zaškolení na našich prodejnách, perspektivní ...
Orlová

uklízeči

úklid panelových domů v Orlové , práce ve výškách; pracovní dobu lze dohododnout; Způsob kontaktu: možno předem telefonicky dohodnout schůzku nebo osobně na adrese firmy pouze od 13.00 hod. do 14.00 hod. Volné místo uklízeči pro lokalitu Orlová.
Orlová

Manipulační dělníci ve skladu

mzda: po zapracování navýšení mzdy; Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail Volné místo manipulační dělníci ve skladu pro lokalitu Orlová.
Orlová

Kontaktní pracoviště Úřad práce Orlová
Pracoviště Úřadu práce v Orlové naleznete na adrese Osvobození 1289, Lutyně, 735 14 Orlová 4.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Orlová naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Orlové jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Orlové, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Orlové, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.