Volná místa Olovnice - Základní vzdělání

Pro práci Olovnice - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 182 nabídek práce v okolí
zobrazuji 99 - 112
pracovník pro přípravu rychlého občerstvení

-ukrajinský jazyk výhodou -pracovní poměr na dobu 1 rok s možností prodloužení -první kontakt: osobně po telefonické dohodě, emaliem, telefonicky- cipollita.libcice@seznam.cz, ...

Štukatéři a omítkáři

první kontakt emailem: rekonstav@seznam.cz

Pracovník ostrahy, strážný

Střežení průmyslového areálu v Libčicích n. Vltavou. převážně noční směny s obchůzkovou činností. Určeno pouze pro OZP (invalidní důchodce). Mzda 107 Kč/hod. + příplatky. Náborový ...
Libčice nad Vltavou

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

§97 Dobrý zdravotní stav Kontakt: telefonicky nebo e-mailem 774 692 697

- výroba z plastu - plastové jímky technologií rotomoulding Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Obsluha zemních a příbuzných strojů

- místo výkonu práce dále stavby zaměstnavatele Konakt: životopisy zasílejte e-mailem

Řidiči sk. B,E

Kontakt: telefonicky

Stavební dělník

Kontakt e-mailem: recyklacepchery@seznam.cz Kontakt telefonicky Po - Pá 7-15:30 na tel.č. 778 037 090

Kontakt telefonicky viz výše.

Řidiči tahačů sk. C+E

Požadujeme řidičský průkaz sk B,C,E, platný profesní průkaz a kartu do tachografu Kontakt: telefonicky po-pá 8:00-17:00
Úžice

Úžice

Řidič

Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny "C" a "E", profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, praxi. Výjezdní místo sídlo zaměstnavatele a doprava po ČR.

Zedník

Lakýrník

Náplň práce: - Provádí tryskání a nátěry ocelových konstrukcí - Připravuje pracoviště - Připravuje nástroje a nářadí, tryskací a stříkací zařízení - Šetrně používá, udržuje a ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Olovnice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Olovnice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Olovnice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.