• Práce
  • Nabídka práce obráběč - Dohoda o pracovní činnosti

Nabídka práce obráběč - Dohoda o pracovní činnosti

Celkově nalezeno 4 volných míst pro práci Nabídka práce obráběč - Dohoda o pracovní činnosti a okolí
zobrazuji 1 - 4
OBRÁBĚČI KOVŮ/HORIZONTÁŘI (HPP, DPP, DPČ)

C04 z:22/3/2022 (HPP, DPP, DPČ) a:1/12/2023 Nabízíme: - zaškolení - bonusy. Kontakt telefonicky, emailem.

LEKTOR/-KA VÝUKY REKVALIFIKAČNÍCH KURZŮ - OBSLUHA A PROGRAMOVÁNÍ CNC OBRÁBĚCÍCH

KO: Ing. Stanislav Hoffmann, tel.: 602 424 397 volejte po - pá od 9.00 do 18.00 hodin, životopis zašlete na e-mail: s.hoffmann@rekvalifikacni-centrum.cz Požadujeme: vyučen v ...

Pomocný pracovník do výroby-špónař/vazač/jeřábník

Náplň práce: odvoz a úklid ocelových třísek po obrábění. Prac.doba: 4h. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem nebo tel.

Ostatní pracovníci na zpracování plechu - DPČ *

OSTATNÍ PRACOVNÍCI NA ZPRACOVÁNÍ PLECHU - DPČ * Souhlas s dalším (souběžným) zaměstnáním držitele zaměstnanecké karty (§ 42 g, odst. 8 zák. č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na ...