Úřad práce Nýřany

Kontaktní pracoviště Úřad práce Nýřany - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Benešova třída 79, 330 23 Nýřany

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Nýřanech zajišťuje následující služby

Úřad práce Nýřany - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Nýřany - Zprostředkování zaměstnání na adrese Benešova třída 79, 330 23 Nýřany, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Nýřany

Celkem nalezeno 20 volných místo pro Nýřany a okolí
Svářeč

Náplň práce: svařování hliníkových a nerezových dílů klimatizačních jednotek. Zkušenost se svařováním hliníku a nerezové oceli a čtení technické dokumentace je výhodou. Nabízíme - 5 týdnů dovolená, 4 sickday, penzijní připojištění, stravenkový ...

Operátor

Místo výkonu práce: Logistická 153, Úherce, 330 23 Nýřany Požadavky: - Ochota pracovat v třísměnném provozu - Spolehlivost Pracovní náplň: montáž autosedaček na lince; vhodné pro fyzicky zdatné uchazeče; práce ve stabilní společnosti; čisté a ...

Pomocný kuchař

Angličtina aktivní výhodou, praxe s asijskou kuchyní výhodou První kontakt e-mailem či telefonicky 10:00 - 12:00

Operátor ve výrobě

Povinnosti pracovníka: kontrola hotových komponent, vyřazování vadných výrobků. Zaměstnanecké výhody - zaškolení, ubytování, práce v přátelském kolektivu. První kontakt - e-mailem, telefonicky či osobně Po-Pá 9:00 - 18:00

prodavač/ka

První kontakt telefonicky nebo e-mailem Nástup ihned nebo dle dohody. Smlouva na dobu určitou na půl roku s možností prodloužení na neurčitou. Zaměstnanecké výhody - stravenky, 23 dní dovolené, příspěvěk na penzijní spoření

Prodavači smíšeného zboží

Praxe není podmínkou. Prvotní kontakt telefonicky od 10.00 do 14:00 h

Kontaktní pracoviště Úřad práce Nýřany
Pracoviště Úřadu práce v Nýřanech naleznete na adrese Benešova třída 79, 330 23 Nýřany.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Nýřany naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Nýřanech jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Nýřanech, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Nýřanech, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.