Volná místa Nymburk

Celkově nalezeno 174 volných míst pro práci Nymburk a okolí
zobrazuji 113 - 126
Dělník ve výrobě betonového zboží

Dělník ve výrobě betonových prvků. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 8:00 - 16:00 hod.

Montážní dělníci výrobků z kovů

Kontaktujte nás e-mailem: generalprogres@seznam.cz nebo osobně každou středu v době od 10:00 - 12:00 hod.

Rituální metličkář/ka

Jedná se o zaměstnance obsluhující ruskou baňu. Požadujeme: zkušenost s rituálním metličkářstvím, tradiční ruská baňa - znalost principů, znalost RJ, základy AJ; Nabízíme: ...

Prodavač/ka

Pracovní náplň: vstřícná komunikace směrem k zákazníkovi i v rámci týmu prodejny, práce na pokladně, doplňování a kontrola čerstvosti zboží, objednávání zboží, udržování pořádku a ...

Řidiči nákladních automobilů

Požadujeme: ŘP sk. C+E, karta do tachografu, psychotesty, profesní průkaz;

Zubní lékař bez specializace

Vítaný je plný i částečný úvazek, v případě dlouhodobé spolupráce služební auto. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - ČT v době od 11:00 - 14:00 hod.

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Svářeči

Brusiči nástrojů a kovů

Montéři kovových konstrukcí

Švadlena pro opravu prádla

Praxe při opravě prádla. Kontaktujte nás prosím telefonicky : Po - Pá od 8:00 - 12:00 hod.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pomocník v kuchyni

Výhodou znalost čínského jazyka.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Nymburk nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Nymburk můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Nymburk jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.