Úřad práce Nymburk úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dělnická 402/4, 288 02 Nymburk 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Nymburce má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00 pouze zvaní klienti
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00 pouze zvaní klienti
  • Pátekzavřeno

Úřad práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Nymburk

Celkem nalezeno 267 volných místo pro Nymburk a okolí
PRACOVNÍK VE VÝROBĚ POTRAVIN

Přijmeme zaměstnance do výrobny lahůdek na HPP. Pracovní doba pondělky od 01:00 ráno, út-pá od 02:00 ráno. Konec pracovní doby se řídí objemem výroby, zpravidla 10:30 – 11:00 hod dopoledne. Každá třetí sobota 03:00-06:00. Náplň práce: výroba ...
Nymburk

ŘIDIČ sk.B

Volné místo pro řidič sk.b lokalitu Nymburk.
Nymburk

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

Není požadovaná praxe, ochota zaškolit se na jednoduché prac. úkony. Zajišťujeme ubytování. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e.mailem. Volné místo manipulační dělník pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

ZÁMEČNÍK - NÁSTROJAŘ

Náplň práce: strojní a ruční opracování forem, výroba a údržba přípravků. Zajišťujeme ubytování. Nástup možný ihned. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e.mailem. Volné místo zámečník - nástrojař pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

OBRABĚČ KOVŮ

Požadujeme: zkušenost s některými klasickými způsoby obrábění (soustružení, frézování, broušení, vrtání) Zkušenost s prací na NC, CNC strojích výhodou. Zajišťujeme ubytování. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e.mailem. Volné místo obraběč ...
Nymburk

SENIOR ÚČETNÍ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Hledáme do našeho příjemného týmu senior účetní - administrativní pracovnici. Nabízíme: možnost pohyblivé pracovní doby, praxe v administrativě, účetní praxe není podmínkou, flexibilita, komunikační schopnosti, ochota učit se. Podmínkou bydliště ...
Nymburk