Úřad práce Nymburk kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dělnická 402/4, 288 02 Nymburk 2

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Nymburce má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Ředitel kontaktního pracoviště - Ing. Lenka Průchová
Tel.: 950 140 300 email: Lenka.Pruchova@nb.mpsv.cz
Odborný sekretář, asistent - Helena Linhartová
Tel.: 950 140 301 email: helena.linhartova@nb.mpsv.cz
Vedoucí oddělení zaměstnanosti - Bc. Miloš Kozák
Tel.: 950 140 316 email: milos.kozak@nb.mpsv.cz

Úřad práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Nymburk

Celkem nalezeno 319 volných místo pro Nymburk a okolí
Svářeč

Požadujeme: praxe min. 1 rok, platný svářečský průkaz CO2; Kontaktovat nás můžete e.mailem, telefonicky nebo osobně. Volné místo svářeč pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

SERVISNÍ TECHNIK - IT technik, vhodné i pro absolventy !

Naše společnost DPT s.r.o. se sídlem v Nymburce, která provozuje obchodní značku DATONET, patří mezi přední poskytovatele internetu v regionu. Na trhu rozhodně nejsme nováčky, můžeme se pochlubit téměř 20ti letou historií v oblasti telekomunikací a ...
Nymburk

ŘIDIČ sk. B, C

Požadujeme: řidičský průkaz B-C; Kontaktovat nás můžete osobně na adrese: Poděbradská 483, Nymburk Volné místo řidič sk. b, c pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

VŠEOBECNÁ SESTRA JIP

Na odd. JIP přijmeme zdravotní sestru. Požadujeme: SZŠ, VOZŠ, specializace intenzivní péče, ARIP výhodou.Praxe na chirurgii vítána. Nabízíme: platové podmínky dle platných předpisů, příspěvek na stravné, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní ...
Nymburk

ŘEZNÍK,ŘEZNICE

Náplň práce : porcování drůbežího masa; Vhodné i pro důchodce. Volné místo řezník,řeznice pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

Obsluha konvenčního soustruhu (kromě obrábění dřeva) - prac. Nymburk

Pracoviště: Boleslavská třída č.p. 241/69, Nymburk. Přijmeme pracovníka na pozici soustružníka na konvenční stroje. Požadujeme znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost a smysl pro zodpovědnost. Nabízíme stabilní práci, motivační mzdové ...
Nymburk