Úřad práce Nymburk kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dělnická 402/4, 288 02 Nymburk 2

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Nymburce má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Ředitel kontaktního pracoviště - Ing. Lenka Průchová
Tel.: 950 140 300 email: Lenka.Pruchova@nb.mpsv.cz
Odborný sekretář, asistent - Helena Linhartová
Tel.: 950 140 301 email: helena.linhartova@nb.mpsv.cz
Vedoucí oddělení zaměstnanosti - Bc. Miloš Kozák
Tel.: 950 140 316 email: milos.kozak@nb.mpsv.cz

Úřad práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Nymburk

Celkem nalezeno 267 volných místo pro Nymburk a okolí
ZÁMEČNÍK - NÁSTROJAŘ

Náplň práce: strojní a ruční opracování forem, výroba a údržba přípravků. Zajišťujeme ubytování. Nástup možný ihned. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e.mailem. Volné místo zámečník - nástrojař pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

OBRABĚČ KOVŮ

Požadujeme: zkušenost s některými klasickými způsoby obrábění (soustružení, frézování, broušení, vrtání) Zkušenost s prací na NC, CNC strojích výhodou. Zajišťujeme ubytování. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e.mailem. Volné místo obraběč ...
Nymburk

SENIOR ÚČETNÍ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Hledáme do našeho příjemného týmu senior účetní - administrativní pracovnici. Nabízíme: možnost pohyblivé pracovní doby, praxe v administrativě, účetní praxe není podmínkou, flexibilita, komunikační schopnosti, ochota učit se. Podmínkou bydliště ...
Nymburk

SKLADNÍK

Požadujeme: zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost, schopnost naučit se novým věcem, dodržovat povinnosti dané Zákoníkem práce. Zajišťujeme ubytování. Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky. Volné místo skladník pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

DĚLNÍK/DĚLNICE DO VÝROBY

Náplň práce: výroba sladkého, plněného a neplněného pečiva. Míšení a zpracování těst a následné zdobení. Příprava a smažení koblih. Práce v neděli dopoledne jako rozjezd výrobního týdne. Pracovní doba dle dohody, buď na HPP nebo zkrácený dle ...
Nymburk

UKLIZEČ/UKLIZEČKA

Náplň práce: mytí podlah, oken, práce při sanitárních dnech na prodejnách a jiné; Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky denně od 10:00 - 13:00 hod. Volné místo uklizeč/uklizečka pro lokalitu Nymburk.
Nymburk