Volná místa Nyklovice

Pro práci Nyklovice není žádné volné místo, nalezeno 250 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Nástrojář Nabídky Práce - Nástrojář

• oprava a údržba forem a zařízení pro výrobu a zpracování plastu • úprava a výroba jednotlivých dílů dle zadání • obsluha a programování CNC strojů
Ždírec nad Doubravou

číšník / servírka

NABÍZÍME: Rozvržení pracovní doby dle harmonogramu směn. KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Recepční v hotelu

NABÍZÍME: práce v mladém, dynamickém kolektivu, zaměstnanecké benefity. Rozvržení pracovní doby dle harmonogramu směn. KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Uklízeč/ka

KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Všeobecná sestra

NÁPLŇ PRÁCE: zdravotní péče o klienty v Domově pro seniory POŽADAVKY: středoškolské vzdělání v oboru (všeobecná sestra, př. praktická sestra), vstřícný přístup ke klientům, ...

Pekaři

NABÍZÍME: příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, možnost ubytování KONTAKT: osobně, telefonicky (7-15-h), e-mailem
Bystré

SVÁŘEČ

příspěvek na obědy, 13.plat, penzijní připojištění první kontakt telefonicky PO-PÁ 7,00-15,00 hod.
Velké Tresné

STROJNÍ ZÁMEČNÍK/-CE

příspěvek na obědy, 13. plat, penzijní připojištění první kontakt telefonicky PO-PÁ 7,00-15,00 hod.

Pomocní montážní dělníci

POŽADAVKY: řidičské oprávnění skup. B - výhodou KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

úklid prostor historické instalace a penzionu KONTAKT: e-mail : info@svojanov.cz

zahradník/zahradnice

ÚDRŽBA A ÚPRAVNÉ PRACE V ZAHRADĚ A VENKOVNÍM AREÁLU HRADU KONTAKT: e-mail : info@svojanov.cz

Obsluha čistírny vody

NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha čistírny vody s uzavřeným okruhem používané pro chlazení nástrojů pro opracování kamene v provozu. Obsluha čistírny není nijak složitá, po týdenním zaškolení ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Nyklovice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Nyklovice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Nyklovice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.