Hmotná nouze Nový Bor úřední hodiny

Úřední hodiny Hmotná nouze Nový Bor,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

B. Egermanna 262, Arnultovice, 473 01 Nový Bor

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Novém Boru má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Úřad práce Nový Bor - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Nový Bor

Celkem nalezeno 84 volných místo pro Nový Bor a okolí
PŘEDVÝBĚR - Švadlena - šička, dokončování výroby m/ž

2 VPM - Šití plyšových hraček 2 VPM - Dokončování výroby - ruční zašívání hraček, ruční plnění, balení hraček do kartónů. Vhodné pro OZZ, ID I., II., III. stupně i vozíčkáře - bezbariérový přístup. Možnost kratší pracovní doby, flexibilní ...

Pomocník v kuchyni (m/ž)

Pozice vhodná i pro cizince. První kontakt pouze e-mailem.

Výhodou znalost čínského jazyka. První kontakt pouze e-mailem.

Pomocná síla v kuchyni (m/ž)

Strojník sklářských zařízení

Náplň práce: - seřizování, obsluha a běžná údržba linky na výrobu skla - příprava a kontrola stavu forem - kontrola kvality výrobků - nepřetržitý provoz - 12h směny (ranní - noční) Nabízíme: - Dovolená navíc, závodní stravování První kontakt ...

Praktická zdravotní sestra / zdravotní bratr

Požadujeme: odborná způsobilost k výkonu praktické sestry (střední zdravotnická škola v oboru praktická sestra, zdravotnický asistent, poikud studium bylo zahájeno nejpozději 2018, akreditované kurzy praktické sestra či zdravotnický ...