Státní sociální podpora Nové Hrady

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Nové Hrady,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

nám. Republiky 43, 373 33 Nové Hrady v jižních Čechách

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Nových Hradech zajišťuje následující služby

Úřad práce Nové Hrady - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Nové Hrady - Státní sociální podpora na adrese nám. Republiky 43, 373 33 Nové Hrady v jižních Čechách, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Nové Hrady

Celkem nalezeno 17 volných místo pro Nové Hrady a okolí
TECHNIK ÚDRŽBY

Náplň práce: - Pravidelná údržba strojů a zařízení - Oprava závad strojů a zařízení - Spolupráce na preventivní údržbě strojů a zařízení dle plánu - Podílení se na zlepšování procesů Požadujeme: - SOŠ technického směru - praxe na obdobné pozici ...

DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ: jednoduchá a nenáročná ruční montáž plastových součástek (lepení, narážení a balení hotových výrobků) POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivost; práce ve 3 směnném provozu (ranní, odpolední, noční) NABÍZÍME: zázemí ...

Dentální hygienistka

Hledám do zubní ordinace v centru Brna dentální hygienistku na 2-3dny v týdnu.
Brno

Brno

Brno