Státní sociální podpora Nové Hrady

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Nové Hrady,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

nám. Republiky 43, 373 33 Nové Hrady v jižních Čechách

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Nových Hradech zajišťuje následující služby

Úřad práce Nové Hrady - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Nové Hrady - Státní sociální podpora na adrese nám. Republiky 43, 373 33 Nové Hrady v jižních Čechách, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Nové Hrady

Celkem nalezeno 3 volných místo pro Nové Hrady a okolí
REFERENT/KA OBCHODNÍHO ÚSEKU

Aktivní i pasivní znalost NJ Volné místo referent/ka obchodního úseku pro lokalitu Nové Hrady.
Nové Hrady

SAMOSTATNÝ ÚDRŽBÁŘ

Náplň práce: údržba a seřizování výrobních zařízení a strojů (včetně pneumatiky a hydrauliky) Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost Nabízíme: k základní mzdě příplatky a prémie, stravenky Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo ...
Žár

UČITEL/KA MŠ

náístup od 1.9.2017, případně dle domluvy. Zástup za MD. Možnost domluvy na výši úvazku, rozvržení pracovní doby. Kontakt: tel., mail, osobně na adrese MŠ Žár Volné místo učitel/ka mš pro lokalitu Žár.
Žár