Volná místa Nová Buková

Pro práci Nová Buková není žádné volné místo, nalezeno 81 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 42
Obsluha ohraňovacích lisů

Znalost a praxe výhodou, zaškolíme.

Obsluha CNC strojů

Technické znalosti a praxe výhodou, zaškolíme.

Elektrikář

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení až na dobu neurčitou.

Ruční balič

Nutný telefonický kontakt předem!

Provozní elektromechanik

Náplň práce: diagnostika a hledání elektro závad, elektrické opravy strojů a zařízení a přívodů, preventivní údržba strojů a zařízení. Požadujeme: vyučení v oboru elektromechanik ...

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Náplň práce: obsluha stroje, udržování pořádku na pracovišti, kontrola kvality výrobků, provádění jednoduchých záznamů do PC. Nabízíme práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, ...

Řezník, uzenář, balič

Kontakt možný telefonicky nebo e-mailem.

Skladník, obsluha manipulačních vozíků

Náplň práce: manipulace s materiálem a s obaly, zavážení výroby, udržování pořádku na pracovišti, evidence materiálu, provádění jednoduchých záznamů do PC. Požadujeme: manuální ...

Číšník/servírka

Pomocné práce ve výrobě

Po zapracování a osvědčení navýšení mzdy. První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po-pá 7:00 - 17:00 hod.
Horní Dubenky

Truhlář

Po zapracování a osvědčení navýšení mzdy. První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po-pá 7:00 - 17:00hod.

Skladník, obsluha zemědělských a dřevozpracujících strojů

Chovatel a ošetřovatel skotu

Kontakt možný osobně po telefonické dohodě. Nabízíme závodní stravování

Číšník, servírka

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Nová Buková nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Nová Buková můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Nová Buková jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.