• Práce Neubuz
  • Práce Neubuz - Odborné vyučení bez maturity

Volná místa Neubuz - Odborné vyučení bez maturity

Pro práci Neubuz - Odborné vyučení bez maturity není žádné volné místo, nalezeno 58 nabídek práce v okolí
zobrazuji 57 - 58
Operátoři ve výrobě - obsluha strojů

Nástup možný IHNED. Náplň práce: práce na strojích (pila, vrtačka …), údržba strojů Požadavky: fyzická zdatnost, chuť pracovat, spolehlivost Nabízíme: prémie, 5 týdnů ...

Lisaři seřizovači

Náplň práce: obsluha a seřizování lisu Požadavky: SOU s výučním listem, orientace v technické dokumentaci, samostatnost Nabízíme: prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy, ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Neubuz nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Neubuz můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Neubuz jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.