Volná místa Nenačovice - Odborné vyučení bez maturity

Pro práci Nenačovice - Odborné vyučení bez maturity není žádné volné místo, nalezeno 90 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL

Kontakt: e-mailem

SKLADNÍCÍ - MANIPULANTI, Kontakt: e-mailem či telefonicky.

Náplň práce: Obsluha vysokozdvižných vozíků, práce ve skladovém hospodářství a související manuální a administrativní výkony, možnost získání odpovídající kvalifikace na náklady ...

PROVOZNÍ DĚLNÍCI - OBSLUHA STROJE NA BAL., ŠTÍT. A ETIK. - Kontakt: telefonicky.

Zaměstnanecké výhody: výkonostní odměny, podniková ubytovna, dotované stravování. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 9:00-15:00).

BRUSIČ/KA A LEPIČ/KA - Kontakt: e-mailem.

Kontakt: e-mailem.

SEŘIZOVAČI A OBSLUHA KONVENČNÍCH SOUSTRUHŮ, Kontakt: e-mailem.

Práce ve výrobní společnosti. Kvartální odměny, stravenkový paušál. Kontakt: e-mailem.
Loděnice

BRUSIČ/KA A LEPIČ/KA - Kontakt: e-mailem

Loděnice

Loděnice

ŘIDIČI - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny B Nabízíme: stravné a další benefity. Kontakt: e-mailem.

skladník

-příjem a výdej zboží ze skladu se stavebním materiálem, balení zásilek pro přepravy, výdej zboží zákazníkům z prodejny, od března do října 2x do měsíce sobota 8-12 hod. -prvotní ...

skladník, řidič sk.B

příjem a výdej zboží ze skladu se stavebním materiálem, balení zásilek pro přepravy, výdej zboží zákazníkům z prodejny, občasný rozvoz materiálu zákazníkům našim automobilem sk.B, ...

pomocný technik

pomocný manipulační pracovník, znalost ruštiny výhodou

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

pomocný technik destilačního zařízení kontakt: Bc.Věra Knotková -776208300, vira@knotek.info

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY A ÚDRŽBY BUDOV - Kontakt: e-mailem.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Nenačovice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Nenačovice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Nenačovice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.