Volná místa Němčovice - Základní vzdělání

Pro práci Němčovice - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 45 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Dělník/dělnice

Náplň práce: čištění a balení výrobků Práce vhodnější pro ženy, nejlépe uchazeči z Radnic a okolí. Práce na ranní a odpolední směnu.

Dělník

Pracovní pozice je vhodná pro muže s ohledem na povahu činnosti podle § 16 odst. 3) ZP - zvedání těžkých břemen, nejlépe uchazeči z Radnic a okolí.

Pomocný/á kuchař/ka

Směny: krátký - dlouhý týden.

Doplňovači zboží

Výhodou znalost vietnamského jazyka. Kontakt osobně na pracovišti.

Prodavač/prodavačka

Výhodou znalost vietnamského jazyka.. Kontakt osobně na pracovišti.

Číšník/servírka

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví

Náplň práce: pomocné práce na stavbě. Přípravné práce, bourací práce atd... Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B výhodou, spolehlivost, pečlivost, přátelský přístup Nabízíme: ...

Číšník, servírka

Obráběč kovů

Zaměstnavatel hledá soustružníky, obsluhu vrtačky a horizontky.

Stavební dělník, pomocný tesař

Fyzicky náročná práce, práce ve výškách, pohyblivá pracovní doba. První kontakt možný e-mailem či osobně.

Zpracovatel ovoce, zeleniny a příbuzných produktů

Zajištěné ubytování

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

operátor výroby

stravenky, bonusy za docházku, přispěvek na penzijní pojištění,letní + zimní odměny první kontakt: osobně, telefonicky v úterý nebo čtvrtek 8:00 - 15:00, e-mailem

traktorista - stájník

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Němčovice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Němčovice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Němčovice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.