Volná místa Nekmíř - Základní vzdělání

Pro práci Nekmíř - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 24 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
zámečník

Náplň práce: ruční obrábění dílů, manipulace s výrobky Požadujeme: orientaci v tech. dokumentaci, akt. přístup k práci, manuální zručnost, Pečlivost

Řidiči MKD

30 000 základní mzda pro nováčky+diety Postupné navyšování platu - výdělek v čistém mzda min 50 000 Kč Požadujeme - ŘP C, E a profesní průkaz řidiče. Zaměstnanecké výhody - ...

chovatel/ka prasat

1 x za 14 dnů sobota, neděle první kontakt telefonicky nebo e-mailem odměny dle výsledků

Klempíř

Práce na střechách. Zaměstnanecké výhody: - stravenky 100 Kč - prémie dle plnění plánu praxe v oboru vítána, nevyučené zaučíme.

Tesař

Práce na střechách Zaměstnanecké výhody: - stravenky 100 Kč - prémie dle plnění plánu praxe v oboru vítána, nevyučené zaučíme

Pokrývač

Pomocný dělník při výstavbě budov

Zakázky v rámci Plzeňského kraje Zaměstnanecké výhody: - stravenky 100 Kč - prémie dle plnění plánu praxe v oboru vítána, nevyučené zaučíme

Mechanik nákladních automobilů

Požadavky: - ŘP sk. C - výuční list výhodou - praxe výhodou

Brusiči nástrojů a kovů

Montážní pracovník

První kontakt e-mailem.

Administrativní pracovník

Dělník v oblasti výstavby budov

Stavební dělník v rámci restaurování štukatérských děl. Zručnost při práci se zednickými materiály.

Pomocní pracovníci

Firma na zpracování skla shání sklenáře. Upřesňující informace budou poskytnuty při prvním kontaktu. Je možno zajistit ubytování. První kontakt e-mailem či telefonicky.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Nekmíř nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Nekmíř můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Nekmíř jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.