• Práce
  • Nabídka práce natěrač - Základní vzdělání

Nabídka práce natěrač - Základní vzdělání

Celkově nalezeno 50 volných míst pro práci Nabídka práce natěrač - Základní vzdělání a okolí
zobrazuji 15 - 28
Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.

LAKÝRNÍCI A NATĚRAČI KOVŮ. KOVOVÝCH VÝROBKŮ (M/Ž)

Místo výkonu práce: V Kasárnách 908, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto KONTAKT: Ing. Hana Pluhovská, telefonicky na č. 722 993 343 nebo e-mailem hana.pluhovska@ecos.cz

LAKÝRNÍCI A NATĚRAČI DŘEVĚNÝCH VÝROBKŮ (ZamK, progr KZ)

C04 z:13/3/2024 (ZamK, progr KZ) Pracovní dny pondělí až pátek. Kontakt telefonicky, emailem.

Místo výkonu práce: Vysokomýtská 368, Choceň 565 01 KONTAKT: Ing. Hana Pluhovská, telefonicky na č. 722 993 343 nebo e-mailem hana.pluhovska@ecos.cz

Lakýrníci - natěrači*

LAKÝRNÍCI - NATĚRAČI* Nabízíme: zázemí stabilní dlouhodobě prosperující firmy, závodní stravování, možnost ubytování na podnikové ubytovně. První kontakt: telefonicky v době Po - ...

Stavební lakýrníci a natěrači

Schůzku předem domluvit telefonicky nebo e-mailem.
Kostelec nad Černými lesy

Praha

Lakýrníci/e a natěrači/ky (kromě stavebních)

NÁPLŇ: lakování a příprava pro lakování KONTAKT: telefonicky 8.00-16.00 hod

Lakýrníci a natěrači*

První kontakt: telefonicky 608779888 nebo e-mailem: saonix@seznam.cz

Lakýrník, svářeč (lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků)

Místo výkonu práce: Hroubovice, celá ČR, Praha První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Dělník v lakovně/lakýrník (m/ž)

Požadujeme vyučení v oboru lakýrník - výhodou praxe v oboru minimálně 2 roky - výhodou, manuální zručnost Pracovní náplň velkoplošné nátěry základním nátěrem, mezivrstvou, ...

Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

Praha