Volná místa Myslkovice

Pro práci Myslkovice není žádné volné místo, nalezeno 77 nabídek práce v okolí
zobrazuji 71 - 77
montážní dělník/ce

Náplň práce: výměna součástek do tiskáren. Kontakt: telefonicky (13:00 - 15:00 hod.).

seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Náplň práce: Příprava a seřizování CNC kovoobráběcích strojů na výrobu, tvorba programů pro CNC stroje apod. Kontakt: telefonicky (9:00 - 16:00 hod.).

seřizovač výrobního zařízení

Ochota pracovat na směny, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost. Nabízíme - práci na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní české společnosti s více než ...

pomocný skladník

Požadujeme: ŘP sk. B

zedník

Místo výkonu práce: okres Tábor Kontakt: telefonicky, e-mailem.

dělník v pilařské výrobě

Hledáme zodpovědného, pracovitého a fyzicky zdatného dělníka na dlouhodobý úvazek. Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 19:00 hod.)

kameník

Kontakt: e-mailem.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Myslkovice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Myslkovice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Myslkovice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.