Úřad práce Moravské Budějovice kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Moravské Budějovice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Husova 375, 676 02 Moravské Budějovice 2

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Moravských Budějovicích má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí referátu evidence a podpor v nezaměstnanosti - Bc. Marie Bastlová
Tel.: 950 169 601 email: marie.bastlova@tr.mpsv.cz

Úřad práce Moravské Budějovice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Moravské Budějovice

Celkem nalezeno 52 volných místo pro Moravské Budějovice a okolí
AUTOMECHANIK

- pracovní poměr na dobu určitou Práce v autoservisu- pneuservisu, ŘP skupin.B, možné i vyučení v příbuzném oboru, praxe, zkušenosti výhodou, možno i na zkrácený úvazek. Volné místo automechanik pro lokalitu Moravské Budějovice.
Moravské Budějovice

PRODAVAČ / PRODAVAČKA

Volné pracovní místo na prodejně Novák Maso-Uzeniny v prostorách Penny Marketu. Volné místo prodavač / prodavačka pro lokalitu Moravské Budějovice.

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Požadujeme řidičský průkaz sk. B aktivní řidič Vedoucí týmu komunikativní, přátelská, čistý výpis rejstříku trestů Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Moravské Budějovice.

SKLADNÍK

Náplň práce: - Příprava expedičních zásilek - Nakládky a vykládky zboží na/z kamion/u - Zodpovědnost za sklad a převzaté zboží - Navážení dílců zaměstnancům na montáž - Práce na ERP softwaru, odepisování dílců, dodací listy - Zajišťování dopravy u ...

SVÁŘEČ V KOVOVÝROBĚ

- požadujeme samostatnost a spolehlivost - praxe a vyučení v oboru výhodou - sváření MIG, CO2 Zaměstnanecké výhody: - příspěvky na stravování - 13.plat - práce v mladém kolektivu Volné místo svářeč v kovovýrobě pro lokalitu Moravské Budějovice.

ÚČETNÍ

Firma TRANS-SPEDIT s.r.o. zabývající se mezinárodní kamionovou dopravou hledá do svého týmu samostatnou účetní. Co od Vás budeme očekávat? - znalost podvojného účetnictví dle platné legislativy, vč. zpracování účetních závěrek, zpracování ...