Státní sociální podpora Moravská Třebová

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Moravská Třebová,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Moravské Třebové zajišťuje následující služby

Úřad práce Moravská Třebová - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Moravská Třebová - Státní sociální podpora na adrese Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Moravská Třebová

Celkem nalezeno 68 volných místo pro Moravská Třebová a okolí
Kontrolor 100% kvality

Vaším úkolem bude: - pohledová kontrola dílů, jejich kompletace a balení Očekáváme: - manuální zručnost, odpovědnost, ochotu pracovat ve směnném provozu Nabízíme: - zázemí stabilní české společnosti v oboru automotive - zaměstnanecké ...
Moravská Třebová

Technik reklamačního oddělení

Vaším úkolem bude: - sjednávání dohod o kvalitě/příp.jejich změny s AJ mluvícími dodavateli - evidence seznamu dodavatelů vzorkování komponentů a materiálů - vyřizování reklamací a upozornění s dodavateli - kontrola zavedených opatření u ...

Technik projektové kvality

Požadujeme: - komunikativní znalost AJ nebo NJ - SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojírenství nebo plasty) - praxe v oboru kvality min. 1 rok - organizační schopnosti, flexibilita, zodpovědnost ŘP sk.B - dobrá uživatelská znalost MS ...

Kuchař/ka

Jedná se o práci na krátký a dlouhý týden. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Moravská Třebová.

Číšníci a servírky

Jedná se o práci na krátký a dlouhý týden. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Moravská Třebová.

prodavač/ka masa a uzenin

Požadujeme: Bezúhonnost,samostatnost, praxe . Volné místo prodavač/ka masa a uzenin pro lokalitu Moravská Třebová.