Úřad práce Mohelnice úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Mohelnice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Olomouci.

Olomoucká 353/83, 789 85 Mohelnice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Mohelnici má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Mohelnice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Mohelnice

Celkem nalezeno 186 volných místo pro Mohelnice a okolí
Řidič MKD

ŘP C1+E, C+E. Znalost AJ nebo NJ vítána, stejně vítána i praxe v MKD, digitální karta řidiče a profesní průkaz. Možnost zaučení. Kontakt: osobně po předchozí telefonické dohodě, telefonicky, e-mailem. Volné místo řidič mkd pro lokalitu Mohelnice.
Mohelnice

Obchodní referent/ka

Náplň práce: péče o stávající klienty, navrhování řešení a zpracování nabídky, administrativa. Požadujeme: SŠ, VŠ, výborné komunikační schopnosti, ochota a schopnost se učit a pracovat v dynamickém prostředí, pokročilá uživatelská znalost PC (Word, ...
Mohelnice

Obsluha mycí linky pro nákladní automobily

DPP, DPČ Pracovní místo je vhodné i pro absolventy. Jedná se o ruční mytí a následné strojní mytí v mycím portálu. Kontakt: e-mailem. Volné místo obsluha mycí linky pro nákladní automobily pro lokalitu Mohelnice.
Mohelnice

Finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě

Náplň práce: správa a péče o pojistný kmen, práce na zaběhnutém obchodním místě, klientské poradenství a sjednávání smluv. Nabízíme:finančně zajímavé ohodnocení, finanční podpora po dobu 12 měsíců (adaptační proces), odborná podpora (školení), ...
Mohelnice

Přípravář/ka stavební výroby, kvalitář

ÚSO - obor pozemní stavby, ŘP sk. B, znalost práce na PC - program WORD, EXCEL, Outlook, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, časová flexibilita, organizační schopnosti, schopnost řídit pracovní tým, odolnost proti stresu, pečlivost, praxe ...
Mohelnice

Řidič MKD

Nástup dohodou. Požadavky: ŘP C, E, profesní průkaz, praxe v oboru výhodou. Kontakt: telefonická dohoda osobního jednání na uvedeném tel. čísle. Volné místo řidič mkd pro lokalitu Mohelnice.
Mohelnice