Volná místa Mladé Buky - Základní vzdělání

Pro práci Mladé Buky - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 83 nabídek práce v okolí
zobrazuji 15 - 28
Sádrokartonář - sádrokartonářka

SÁDROKARTONÁŘ - SÁDROKARTONÁŘKA - samostatná práce, flexibilita - kontakt na tel č. 774 533 602 v době od 8:00-16:00h.

Úklid, obsluha, pomocné práce v kuchyni

ÚKLID POKOJŮ, OBSLUHA, POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI - zdravotní průkaz, částečná znalost AJ nebo NJ výhodou, ubytování a strava - zajištěna, prac. poměr na dobu určitou ( zimní sezóna)

Masér - masérka pro wellness

MASÉR - MASÉRKA PRO WELLNESS Nabízíme: zaměstnanecké stravování, týden dovolené navíc, hrazené další vzdělávání zaměstnavatelem

Uklízeč - uklízečka

UKLÍZEČ - UKLÍZEČKA Místo výkonu práce - Janské Lázně Výhodou: znalost AJ, praxe v oboru min. 2 roky, fyzická zdatnost
Janské Lázně

Číšník - servírka

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou, praxe vítána, není podmínkou Nabízíme ubytování a stravu za ...

Prodavači v prodejnách

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Tel. kontakt: každý pátek 16 - 17 hod.

Prodavači v prodejnách Znalost vietnamského jazyka výhodou. Tel. kontakt: každý pátek 16 - 17 hod.

Kuchař - kuchařka

Náplň práce: příprave celodenní stravy.

Požadujeme: příjemné a slušné vystupování, možno i se základním s praxí v oboru, komunikativnost, preciznost, bezúhonnost, znalost jazyků výhodou, prac. doba od 7.00 - 15.00 ...

Požadujeme: příjemné a slušné vystupování, možno i se základním s praxí v oboru, komunikativnost, preciznost, bezúhonnost, znalost jazyků výhodou, možnost ubytování. Týden práce - ...

Obsluha strojů a zařízení, montéři - obsluha pojízdného zařízení

Pomocný kuchař - kebabář

Pomocní skladníci, výroba a provoz

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

výhodou ŘP skupiny B nutná fyzická zdatnost

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Mladé Buky nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Mladé Buky můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Mladé Buky jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.