Hmotná nouze Mladá Vožice úřední hodiny

Úřední hodiny Hmotná nouze Mladá Vožice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Žižkovo náměstí 80, 391 43 Mladá Vožice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Mladé Vožici má otevřeno:

  • Pondělí08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
  • Úterý08:00 - 11:00
  • Středa08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
  • Čtvrteknení úřední den
  • Páteknení úřední den

Úřad práce Mladá Vožice - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Mladá Vožice

Celkem nalezeno 4 volných místo pro Mladá Vožice a okolí
kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Náplň práce: kompletace a zajištění balení zboží, balení materiálu a s tím spojených manipulačních a pomocných prací. Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost za kvalitu realizované výroby, spolehlivost. Kontakt: e-mailem.

zedník

Zednické práce. Kontakt: e-mailem.

pěstitelé a chovatelé ve smíšením hospodářství

Náplň práce: krmení a ošetřování zvířat, řízení traktorů, pěstování ovocných stromů. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

obsluha bagru - strojník

ŘP sk. B případně sk. C, průkaz strojníka případně zajistíme proškolení a zácvik na obsluhovaném stroji. Služební vozidlo k dopravě na stavby v rámci Jihočeského a Středočeského kraje. Nabízíme: stravenky Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Ratibořské Hory