Hmotná nouze Mirotice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Mirotice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Náměstí Mikoláše Alše 18, 398 01 Mirotice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Miroticích zajišťuje následující služby

  • Státní sociální podporaMirotice
  • Zprostředkování zaměstnáníPísek
  • Dávky pro osoby se ZPPísek
  • Soc. služby, přísp. na péčiPísek

Úřad práce Mirotice - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Mirotice - Hmotná nouze na adrese Náměstí Mikoláše Alše 18, 398 01 Mirotice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Mirotice

Celkem nalezeno 68 volných místo pro Mirotice a okolí
ČÍŠNÍK-SERVÍRKA

Pracovní doba dohodou. MOŽNOST UBYTOVÁNÍ v samostatném pokoji. Praxe výhodou. Možnost práce i na DPP a DPČ. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme: benefity Volné místo číšník-servírka pro lokalitu Čimelice.
Čimelice

KUCHAŘ/KA

- podmínkou praxe v oboru; vyučení v oboru výhodou - turnusové služby (krátký-dlouhý týden) - nabízíme možnost stálého ubytování (zdarma) v samostatném pokoji. - možnost i brigáda - nabízíme: benefity. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Čimelice.
Čimelice

ODBORNÝ SKLADNÍK

Máme zkušený tým skladníků, mezi které hledáme dalšího kolegu. Pokud se nebojíš pořádné práce a umíš zabrat, když je potřeba, tak tě rádi přivítáme mezi nás. Jednokolový osobní pohovor bude probíhat přímo v centrálním skladu v Čimelicích. Náplň ...
Čimelice

PRODAVAČ/KA-POKLADNÍ

Možnost prodloužení na dobu neučitou. Pracoviště Čimelice. Pracovní doba: turnusové služby - plný úvazek - vyučení nemusí být v oboru Nabízíme: příspěvek na dopravu. Volné místo prodavač/ka-pokladní pro lokalitu Čimelice.
Čimelice

PRODAVAČ/KA

Náplň práce: - prodej potravin a potravinářského zboží Požadujeme: - finanční gramotnost (práce s pokladnou) - potravinářský průkaz (možnost dodělat) - slušné vystupování, spolehlivost, flexibilitu Směny dle dohody vč. víkendů Vhodné i pro ...
Čimelice

PRODAVAČ/KA

Čimelice