Volná místa Mířkov - Odborné vyučení bez maturity

Pro práci Mířkov - Odborné vyučení bez maturity není žádné volné místo, nalezeno 35 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 35
traktorista/tka

Požadujeme praxi v oboru a ŘP sk. T.

obráběč kovů

Požadujeme: praxi na CNC obráběcích strojích Nabízíme: stravenky Kontakt: Červená, tel.: 371 651 026, e-mail: marta.cervena@kreide-gmbh.de

Údržbář provozu pily/mechanik m/ž

Náplň práce: údržba strojů, zařízení a areálu pily. Požadujeme: svářečský průkaz, praxi svařování, znalost hydr. systémů výhodou, pracovní zručnost, pečlivost, ...

Kuchař/kuchařka

Termín nástupu je pouze orientační, nástup je možný ihned nebo dle dohody. Zkušenosti v oboru vítány. E-mailový nebo telefonický kontakt (PO-PÁ 8-15:00), osobně lze přímo v ...

Řezník/řeznice, pomocný/á řezník/řeznice

Osobní kontakt.

Krmič

Požadavky: řidičsjý průkaz sk. B a T. Nabízíme: možnost obědů v místě za zvýhodněnou cenu. Nutný osobní nebo telefonický kontakt.

stájník

Nutný osobní kontakt.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Mířkov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Mířkov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Mířkov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.