Volná místa Mimoň - Bakalářské

Pro práci Mimoň - Bakalářské není žádné volné místo, nalezeno 3 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 3
Sociální pracovník/ce

Náplň práce: spočívá v péči o klienty a jejich dokumentaci, sjednávání smluv a plnění souvisejících pracovních úkolů. Požadujeme: min. VŠ nebo VOŠ, praxe výhodou nikoliv ...
Stráž pod Ralskem

Programátor/ka PLC/SCADA/HMI

Co vás u nás čeká? - Návrh, specifikace, tvorba dokumentace dle požadavků - Vytváření funkčního popisu technologie a SW aplikace - Tvorba samotného SW - Návaznost na HW - ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Mimoň nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Mimoň můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Mimoň jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.